ctíme si partnerstvo

naturlicht

Vznikli sme spojením ľudí, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s projektovaním a inštaláciou svetelných systémov, konštrukciou a výrobou LED svietidiel a automatizačnými systémami. Radi prijímame výzvy a sme nadšení zo spokojného zákazníka, s ktorým si veľa krát budujeme dlhodobý vzťah.

Naša Misia

V našej spoločnosti sa snažíme o šetrený prístup k prírode. Hospodárnosť inštalácií vnímame ako celok a navrhujeme komplexné riešenia, pri ktorých využívame aj energiu zo slnka. Vďaka integrácii fotovoltických panelov a inteligentného riadenia vykurovania zvyšujeme hospodárnosť celého systému.

Energeticky úsporné LED svietidlá, inteligentná zónová regulácia teploty

Prečo si vybrať nás?

Skúsenosti

Dlhoročné skúsenosti a prehľad v obore aj v realizácii riešení

Kvalita

Sme presvedčení o kvalite ponúkaných produktov a ich prínose pre zákazníka

Úspora

Naším hlavným cieľom je priniest klientovi úsporu energií či času, alebo zvýšenie komfortu

Servis

Za svojimi riešeniami si stojíme a zakladáme si na promptnom servise

Čo o nás vravia zákazníci

“Firma naturlicht s.r.o. je vynikajúcim partnerom pre energetickú efektívnosť a kvalitu pracovného prostredia. Ich služby nám pomohli dosiahnuť úspory na energiách a zvýšiť efektívnosť. Odporúčame!”
GEO - SOLUTION, S.R.O.
naturlicht s.r.o. pre nás realizovala rekonštrukciu osvetlenia a výsledky sú ohromujúce. Naše priestory sú teraz nielen osvetlené efektívnejšie, ale aj úžasne pohodlné. Ich odborníci naozaj vedia, čo robia, a všetko prebehlo hladko. Môžem ich len vrelo odporúčať pre akýkoľvek projekt týkajúci sa osvetlenia!”
Omiris, S. R. O.
“Nemôžem inak, než srdečne odporučiť naturlicht s.r.o. každému, kto hľadá spoľahlivého partnera pre energetickú účinnosť a zlepšenie pracovného prostredia. S nimi sme získali nielen kvalitné služby, ale aj priateľov vo svete energetiky.”
Mgr. Lea Vretenárová