Šetrite náklady na vykurovanie so zónovou reguláciou

Inteligentá zónová regulácia teploty v budovách s využitím bezdrôtovo ovládaných elektronických termohlavíc

Vykurovanie predstavuje 48 až 69% celkovej spotreby energie v domácnostiach a administratívnych budovách.

Už len nahradením manuálnych radiátorových ventilov za termostatické radiátorové ventily by ste mohli výrazne znížiť svoje náklady na energie. Týmto je možné dosiahnuť aj 30% úsporu na spotrebovanej energii.

Ďalšie výrazné zníženie spotreby predstavuje zavedenie inteligentnej zónovej regulácie teploty napríklad využitím elektronických termohlavíc, ktoré automaticky upravia teplotu v miestnosti na prednastavenú úroveň a to podľa spôsobu využitia danej miestnosti a využívania v čase. Takouto optimalizáciu je možne ušetriť ďalších 16% energie.

46%
Manuálny
výmenou manuálneho za elektronický ventil môžete dosiahnuť až 46% úsporu
23%
Starý termostatický
výmenou zastaraného <15 ročného termostatického ventilu za elektronický môžete dosiahnuť 23% úsporu
16%
Termostatický
výmenou klasického termostatického ventilu za elektronický môžete dosiahnuť 16% úsporu

Komplexné cloudové riešenie pre správu termohlavíc

Danfoss Ally™ Pro umožňuje užívateľovi pripojiť sa a ovládať celý sortiment produktov Danfoss pomocou webového prehliadača pre dokonalý prehľad nad inštaláciou.

Perfektne sa hodí pre menšie komerčné budovy, verejné budovy, školy, hotely a rezorty, v ktorých máte zvyčajne väčšie množstvo vykurovacích zariadení. Ally™ Pro poskytuje správcovi objektu úplnú a presnú kontrolu vykurovania z jedného centrálneho miesta. Umožňuje prepojiť viacero systémov Ally™ z rôznych budov v rámci jednej platformy.